Rüya Tabirleri / kol rüyaları / Rüyada sol kolda yara görmek

Rüyada sol kolda yara görmek

Rüyada sol kolda yara görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, onları rahat ettireceğine, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, çirkin bir iş yapmaya, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sol kolda yara gördüyseniz

  • Hukuki, finansal veya sağlıkla ilgili evrakları tekrar gözden geçirmeniz ilginç şeyler bulmanızı sağlayabilir.
  • Konuşmaktan çok dinlemenizde fayda var.

Rüyada sol kolunun yara olduğunu görüldüğünde kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, dinamik ve neşeli duruma geleceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments