Rüya Tabirleri / gol rüyaları / Rüyada sodalı göl görmek

Rüyada sodalı göl görmek

Rüyada sodalı göl görmek çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine inanılır.

Rüyada sodalı göl gördüyseniz

  • Hızlı kararlar almak bazı konularda size kaybettirebilir.
  • Bazı konuların yeniden yapılandırılması gerekiyor olabilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sodalı gölde yüzmek rahat edeceğine ve huzur duyacağına, işinin de hep yürüyeceğine, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments