Rüya Tabirleri / arkadaş rüyaları / Rüyada siyah giyen arkadaş görmek

Rüyada siyah giyen arkadaş görmek

Rüyada siyah giyen arkadaş görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah giyen arkadaş gördüyseniz

  • Belli belirsiz bir huzursuzluk hissedilebilir.
  • Varsayımlarda bulunarak zaman kaybetmemelisiniz.

Rüyada beyaz giyen arkadaş görüldüyse kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada gelinlik giyen arkadaşını görüldüyse yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada kırmızı giyen arkadaşını görmek hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, emeklerinin karşılığını göreceğine, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments