Rüya Tabirleri / deve rüyaları / Rüyada siyah develer görmek

Rüyada siyah develer görmek

Rüyada siyah develer görmek hayatını ailesine adayacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah develer gördüyseniz

  • Bazı konularda bazı değişiklikler yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, diğerlerinin değil, kendi eksiklikleriniz üzerine düşünmelisiniz.
  • Kendinizden çok gerekli şeylerle ilgilenmeniz daha faydalı olabilir.

Rüyada siyah deveye binmek çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, para ve makam sahibi olacağına, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments