Rüya Tabirleri / benek rüyaları / Rüyada siyah benek görmek

Rüyada siyah benek görmek

Rüyada siyah benek görmek maddi açıdan zarara uğranacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada siyah benek gördüyseniz

  • Elinize geçecek bazı bilgileri veya haberleri mevcut durumu, kariyerinizi veya hayatınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz.
  • Kafanızda size heyecan veren planlar, projeler veya amaçlarınız var.

Rüyada vücutta siyah benekler görüldüyse maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine delalet eder.

Rüyada yüzünde siyah benekler görülmesi tabiri caizse can bulacağına, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments