Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada siyah at görmek korkmak

Rüyada siyah at görmek korkmak

Rüyada siyah at görmek korkmak sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah at korkmak gördüyseniz

  • Maddi olarak değerli bir şansı kullanabilirsiniz.
  • Olaylara dahil olup olmamak istediğiniz konusunda daha fazla düşünmelisiniz.

Rüyada beyaz at görmek sevmek rüyayı gören için daha isabetli kararlar alacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada beyaz at görmek korkmak çok daha kötü durumlara düşüleceğine, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada beyaz at görmek binmek aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, bir sebeple işlerinde zamanlama hatası yapacağına, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına delalettir.

Rüyada siyah at görmek binmek rüyayı gören için elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, saygının ve iletişimin bozulacağına, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments