Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada siyah akrep soktuğunu görmek

Rüyada siyah akrep soktuğunu görmek

Rüyada siyah akrep soktuğunu görmek iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah akrep soktuğunu gördüyseniz

  • Bazı konularda ne yönde ilerleyeceğiniz karar vermekte zorlanabilirsiniz.
  • Belli bir planınızın sonunda yürümeye başladığını ya da almak istediğiniz bir randevunun ufukta belirdiğini görebilirsiniz.

Rüyada beyaz akrep soktuğunu görmek bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, zor durumda bırakacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, insanlara yol göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada siyah akrep sokmaya çalışması ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, yeni bir hayata başlayacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, maddi zararlara uğrayacağına inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada akrep sokması kan akması kısa süreli karlar elde edileceğine, manevi anlamda çok yol katedileceğine, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, insanlar tarafından tanınacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments