Rüya Tabirleri / akrep rüyaları / Rüyada siyah akrep görmek

Rüyada siyah akrep görmek

Rüyada siyah akrep görmek dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılmaktadır.

Rüyada siyah akrep gördüyseniz

  • Planlarınızı yaparken bunu da hesaba almalısınız.
  • Bazı konularda neler olup bittiğini anlatmama ya da bazı konularda bilgi vermeme konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada iki siyah akrep görmek gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, böylelikle yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah akrep yakalamak hayatının kontrolünü eline alamayacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada siyah akrep öldürmek maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, daha güçlü bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah akrep yakmak geri planda kalacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah akrep ısırması görülmesi yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, bunu şeref sayacağına, elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına inanılmaktadır.

Rüyada siyah akrep saldırması kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah akrebin kaçtığını görülmesi istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, şöhret elde edeceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada küçük siyah akrep görüldüğünde kötü günleri arkasında bırakacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, malını ve parasını sağlama alacağına alamettir.

Rüyada kırmızı siyah akrep görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada evde siyah akrep görüldüyse bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sırtında siyah akrep görüldüğünde kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına alamettir.

Rüyada yatakta siyah akrep görmek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine işaret eder.

Rüya alimlerine göre rüyada siyah akrep sokması dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, işinde de istediği başarıyı yakalayacağına, amacına nail olacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada siyah akrepten kaçmak girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, işlerinin daha da iyi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarı siyah akrep görüldüyse mutlu ve huzurlu biri olacağına, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, çalışmaların beğeni almayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü siyah akrep görüldüyse mali gücünü yitireceğine, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde gireceğine, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada siyah akrep beslemek rüya sahibi kişi için beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah akrep kovalamak rüyayı gören kişi için eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine, işinde en iyisi olacağına yorulur.

Rüyada siyah akrep ezmek tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, dertlerine derman arayacağına, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına inanılır.

Rüyada mavi siyah akrep görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, şerefli bir hayat süreceğine, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments