Rüya Tabirleri / karga rüyaları / Rüyada sırtında karga görmek

Rüyada sırtında karga görmek

Rüyada sırtında karga görmek sevinçli ve mutlu haberler alacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada sırtında karga gördüyseniz

  • Bazı toplantılara ya da gece eğlencelerine katılmanız olasıdır.
  • Fiziksel aktiviteniz alışılmışın ötesinde olabilir.

Rüyada sırtına karga konması çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments