Rüya Tabirleri / Rüyada silindir görmek

Rüyada silindir görmek

Rüyada silindir görmek atılan adımların sıkıntı yaratacağına, içinin huzurla dolacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, isabetli adımlar atacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada silindir gördüyseniz

  • Bir haber gelebilir.
  • Kaldırılması zor yükler ya da karşılıksız bırakmakta zorlanabileceğiniz tepkiler söz konusu olabilir.

Rüyada büyük silindir görüldüyse ele geçen fırsatların hayır getireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments