Rüya Tabirleri / kalp rüyaları / Rüyada silahla kalbinden vurulduğunu görmek

Rüyada silahla kalbinden vurulduğunu görmek

Rüyada silahla kalbinden vurulduğunu görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, bazı sıkıntılara düşeceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına alamet eder.

Rüyada silahla kalbinden vurulduğunu gördüyseniz

  • Elinizdeki imkanlari boşa sarfetme meylindesiniz.
  • Sezgilerinizi kullanmayı gözardı etmemelisiniz.

Rüyada silahla kalpten vurulmak rüya sahibi kişi için etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, rızkın da aynı oranda çoğalacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments