Ana sayfa » Savaş rüyaları » Rüyada silah savaş görmek

Rüyada silah savaş görmek

Rüyada silah savaş görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, işlerin büyük bir açmaza gireceğine rivayet eder.

Rüyada silah savaş gördüyseniz

  • Gereksiz masraflara eğilimlisiniz.
  • Bazı konularda geri adım atabilme fırsatı söz konusu olabilir.

Rüyada asker silah savaş görülmesi yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine ve kendisine ne daha az ne de daha fazla kazandırmayacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, anne baba dualarının alınacağına ve sonunda büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine ve aile hayatı ve iş hayatı içinde çok üzüntü duyulacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına inanılır.

Rüyada silahla savaşa gitmek rüyayı gören için ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla savaş yapıldıysa sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, bilakis malının çoğalacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, kariyer planının altüst olacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top