Rüya Tabirleri / şarjör rüyaları / Rüyada silah şarjörü görmek

Rüyada silah şarjörü görmek

Rüyada silah şarjörü görmek kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada silah şarjörü gördüyseniz

  • Birbirinden farklı konuları ya da başlıkları birbiriyle sentezlemek sizin için ilginç bir yaklaşım olsa da, istediğiniz sonuçları getirmesi zor olabilir.
  • Şimdilik biraz yavaşlamanızda veya sinirlerinize hakim olmanızda fayda var.

Rüya yorumcularına göre rüyada silaha şarjör takmak kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada boş silah şarjörü görmek çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments