Ana sayfa » Kedi rüyaları » Rüyada sevimli kedi görmek

Rüyada sevimli kedi görmek

Rüyada sevimli kedi görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada sevimli kedi gördüyseniz

  • Aile içinde gergin bir hava esebilir.
  • Aşk hayatınızı veya diğer girişmlerinizi ya da iş birliklerinizi ilgilendiren konularda geri adıma atmaktan çekinmeniz veya daha fazla araştırma yapmaya üşenmeniz durumunda, aslında bitmesi gerekmeyen konuları sonlandırabilirsiniz.

Rüyada sevimli kedi sevmek buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevimli kedi köpek görüldüğünde kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine alamet eder.

Rüyada sevimli kedi yavrusu görüldüyse her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, şansın yaver gideceğine, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz sevimli kedi görüldüyse ölümcül hastalıklara işaret, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top