Rüya Tabirleri / elma rüyaları / Rüyada sevdiğinin elma yediğini görmek

Rüyada sevdiğinin elma yediğini görmek

Rüyada sevdiğinin elma yediğini görmek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, işlerin daha kötüye gideceğine ve aksiliklerin yaşanacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin elma yediğini gördüyseniz

  • Yapmanız gereken tek şey doğru odaklanmanız, ardından elinizin altındaki tüm kaynakları değerlendirmeye başlayabilirsiniz.
  • Sevdiklerinizin de desteğiyle cazibeniz artıyor.

Rüyada sevdiğine elma yedirmek rüyayı gören için arkadaşlarla aranın bozulacağına, işlerin başına geçeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, kız çocuğunun olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğinden elma alındığında maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, yaşamına renk geleceğine ve kısmetinin çoğalacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğine elma vermek görüldüğünde dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada sevdiğine elma vermek dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments