Rüya Tabirleri / kulak rüyaları / Rüyada sevdiğini kulağından öpmek

Rüyada sevdiğini kulağından öpmek

Rüyada sevdiğini kulağından öpmek kalp kırıklığı yaşanacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, işi ile gündeme geleceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğini kulağından öpmek gördüyseniz

  • Yakın dostlarınızı, sevdiğiniz kimseleri kendi çevrenizde bulundurmalısınız, çıkabilecek soğukluk sizi çok fazla üzebilir.
  • Duygularınızı kontrol altında tutmalısınız.

Rüya alimlerine göre rüyada sevdiğinin kulağına fısıldamak hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, ele geçen kazancın günden güne azalacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Sevdiğim benim sağ kulağımdan öptü