Rüya Tabirleri / hapis rüyaları / Rüyada sevdiğini hapiste görmek

Rüyada sevdiğini hapiste görmek

Rüyada sevdiğini hapiste görmek atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, elindeki işi rayına oturtacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğini hapiste gördüyseniz

  • Aşk hayatınızda ise ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.
  • Bir kadınsanız beklemediğiniz bir çekicilik kazanabilirsiniz.

Rüyada sevdiğinin hapisten çıkması rüya sahibi için eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, ardından konu üzerinde düşünüleceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğinin hapse girdiğini duymak hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin hapisten çıktığını görüldüğünde kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevdiğinin hapse girmesi çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, üstüste kazanılan başarılar sayesinde prestij sahibi biri olunacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, rahatının ve konforunun da yerine geleceğine, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine alamettir.

Rüyada sevdiğinin hapse girdiğini görüldüğünde anne babanın bu sayede mutlu olacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, zevcesinin düşmanlığını kazanmaya, unvan sahibi olacağına, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments