Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada sevdiğin adamın peşinden koşması

Rüyada sevdiğin adamın peşinden koşması

Rüyada sevdiğin adamın peşinden koşması kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, ardından yeni bir iş bulunacağına, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamın peşinden koşması gördüyseniz

  • Aklınızdakileri uygulamaya koymak için biraz daha beklemeniz sizin yararınıza olacak.
  • Daha ayağı yere basan sunumlar yapmak, öneri veya açıklamalar getirmek ya da sözler vermek istediğinizi elde etmenizde size daha fazla fayda sağlayabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada sevdiğin adamın peşinden gelmesi kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, işlerin iyiye gideceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments