Ana sayfa » Kız rüyaları » Rüyada sevdiği kızın memesini görmek

Rüyada sevdiği kızın memesini görmek

Rüyada sevdiği kızın memesini görmek çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kızın memesini gördüyseniz

  • Belki ani verilmiş bazı kararlar sonuç olarak lehinize dönebilir.
  • Kontrolünüz dışındaki olaylar eviniz veya ticari başlıklarla ilgili yeniden yapılanma ihtiyacı doğurabilir.

Rüya tabircilerine göre rüyada kızımın memesinden süt gelmesi söz sahibi olacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine, zenginliğin kapılarının açılacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top