Ana sayfa » Bulgur rüyaları » Rüyada serilmiş bulgur görmek

Rüyada serilmiş bulgur görmek

Rüyada serilmiş bulgur görmek kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına ve bunun için yaradana şükredeceğine, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına inanılır.

Rüyada serilmiş bulgur gördüyseniz

  • İmkanlarınızı çok daha iyi kullanmalısınız.
  • Sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gerekebilir.

Rüyada yere serilmiş bulgur görüldüğünde karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, bolluk ve berekete kavuşulacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine ve keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top