Rüya Tabirleri / bulgur rüyaları / Rüyada bulgur aşı görmek

Rüyada bulgur aşı görmek

Rüyada bulgur aşı görmek refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bulgur aşı gördüyseniz

  • Kararsız bir imaj çizmeniz zor bir durumda kalmanıza neden olabilir.
  • İlerleme zamanındasınız.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada bulgur aşı pişirmek büyük üzüntüler yaşayabileceğine, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, gidişatı düzeltmek için verilen kararların endişe ve sıkıntı getireceğine, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments