Rüya Tabirleri / parmak rüyaları / Rüyada serçe parmak yüzük görmek

Rüyada serçe parmak yüzük görmek

Rüyada serçe parmak yüzük görmek kurulu düzeninin devam edeceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, spor yapmaya başlanılacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, berekete ve bolluğa kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada serçe parmak yüzük gördüyseniz

  • İhtiyaçlarınızı ön planda tutun.
  • Bir arkadaşınızla size avantaj sağlayacak ileriye yönelik bir yatırım yapabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada serçe parmağa yüzük takmak ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments