Rüya Tabirleri / secde rüyaları / Rüyada sehiv secdesi görmek

Rüyada sehiv secdesi görmek

Rüyada sehiv secdesi görmek yaşama sevincine kavuşacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, ters giden işlerin de düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sehiv secdesi gördüyseniz

  • Dedikoduların canınızı sıkmasına izin vermemeniz en doğru karar olacak.
  • Bazı kişiler konuşmaktan kaçınıyor veya demagoji yaparak zaman kazanmaya çalışıyor olabilir.

Rüyada namazda sehiv secdesi yapıldığında çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, büyük kazanç elde edileceğine, maddi anlamda zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada sehiv secdesi yapıldıysa sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments