Rüya Tabirleri / elma rüyaları / Rüyada şeftali elma görmek

Rüyada şeftali elma görmek

Rüyada şeftali elma görmek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, nimetin ve kazancın artacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada şeftali elma gördüyseniz

  • Ani gelişmeler veya ortaya çıkan durumlar karşısında net bir fikir sahibi olmak güç olmasına rağmen, net olmanız gerekmesi, sizin için hoş bir öneri gibi durmasa da, denemeniz gerekeceğe benziyor.
  • İlk bakışta, kendi bildiğiniz yoldan ilerlemenizde fayda var gibi duruyor.

Rüyada şeftali elma toplamak rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments