Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada sedir ağacı görmek

Rüyada sedir ağacı görmek

Rüyada sedir ağacı görmek kötü alışkanlıklarından arınacağına, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sedir ağacı gördüyseniz

  • Seçeneklerinizi doğru değerlendirin.
  • Çabuk vazgeçmeyin.

Rüyada sedir ağacı dikmek rüya sahibi için ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, ortaklıklar varsa da bozulacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, kişinin adeta gençleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments