Rüya Tabirleri / saz rüyaları / Rüyada saz görmek

Rüyada saz görmek

Rüyada saz görmek uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saz gördüyseniz

  • Farklı bir pozisyon dikkatinizi çekebilir.
  • Kafanızda çeşitli fikirler olabilir.

Rüya alimlerine göre rüyada saz çalmak günahlarından tövbe etmeye, herkesin ilgisinin çekileceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada bir erkeğin saz çalması herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, başarılı bir insan olacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızının saz çaldığını görmek manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, rızkından ve gelirinden olacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen birinin saz çalması rüyayı gören için yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada saz çaldığını duymak arkasının daha sağlam hale geleceğine, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, geçim derdinin sona ereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına rivayet eder.

Rüyada saz çalıp türkü söyleyen birini görmek üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada saz aldığını görüldüyse çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine delalettir.

Rüyada bozuk saz görmek aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saz sesi duymak rüya sahibi kişi için evdeki nimetin çoğalacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada saz taşımak rüya sahibi kişi için eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada küçük saz görülmesi yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, hayat düzeninin alt üst olacağına, hayallerinin gerçek olacağına, ortalığın güllük gülistanlık olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada camide saz çalmak sahip olacağı malın faazlalığına, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saz çalıp şarkı söyleyen birini görülmesi dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada eski saz görülmesi çevredeki insanlardan da destek alınacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine, hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada saz çalıp oynamak elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına alamet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada saz çalmayı öğrenmek kısa sürecek bir işe gireceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, kaçırılan fırsatların tekrar yakalanacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saz alındığında hayatının rast gitmeye başlayacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına işarettir.

Rüyada kocanın saz çaldığını görülmesi alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, evlatlarından memnun olacağına, tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırılmış saz görmek pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada ölen kişinin saz çalması aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına ve zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada beyaz saz görülmesi yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yeni saz görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, her isteklerinin yerine geleceğine, konfor içinde yaşayacağına, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, işindeki bereketin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircilerine göre rüyada sazı kırmak kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık birinin saz çaldığını görmek yaşanan tüm sorunların sona ereceğine, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, ekmek kapılarının kapanacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada ölü birinin saz çaldığını görülmesi rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, tüm keyfinin kaçacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına alamettir.

Rüyada hediye saz almak büyük kazançlar getireceğine, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada saz çalanı görüldüyse geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, kişinin afiyette kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oyuncak saz görülmesi ona şifa olmayacağına ve rahatlık getirmeyeceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, bereketli işler yapacağına yorulur.

Rüyada saz yapıldıysa neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada saz çalmak istemek sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyada kardeşinin saz çaldığını görüldüyse uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada teli kopuk saz görmek anne ve babanın kalbinin kırılacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine ve çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına işaret eder.

Rüyada saz kaybetmek rüyayı gören kişi için kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine yorulur.

Rüyada saz öğrenmek aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, ancak rüyayı gören kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada oğlunun saz çaldığını görmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına, güzel günler yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada saz çalmaya çalışmak hayırlı ve güzel günler göreceğine, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, maddi zararlara uğrayacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına alamettir.

Rüyada eşinin saz çaldığını görüldüğünde ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, kendisini ona adayacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının saz çaldığını görüldüğünde sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine yorulmaktadır.

Rüya alimlerine göre rüyada saz dinlemek kazancının çok daha fazla olacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada güzel saz çalmak rüya sahibi için elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, kısmetin ve başarının engelleneceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına yorumlanır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada saz tamir etmek rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, işlerinin çok açılacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına tabir olunur.

Rüyada siyah saz görmek büyük bir tatsızlık yaşanacağına, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre rüyada saz çalanı dinlemek kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada babamın saz çalması kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine ve korkusuzca işinin başında duracağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada birinin saz vermesi rüya sahibi için her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş biri saz çaldığını görüldüyse sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, kazancın az da olsa yitirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada ölünün saz çalması borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, işlerinin de rast gideceğine, garanti olacak makama oturacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada saz tutmak büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına tabir olunur.

Rüyada saz satmak rüya sahibi için laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, elde edilen nasibin artacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments