Rüya Tabirleri / eşya rüyaları / Rüyada sandık eşyası görmek

Rüyada sandık eşyası görmek

Rüyada sandık eşyası görmek gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sandık eşyası gördüyseniz

  • Bazı yöntem veya taktikleriniz karşı direnç duvarına takılıyor olabilir.
  • Kafasını toplamakta zorlanan kişiler nedeniyle yapabileceklerinizi veya olası olanakları kısıtlamamalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sandığa eşya koymak kişinin rızkını kazanmak için hiçbir zaman zorlanmayacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments