Rüya Tabirleri / ilişki rüyaları / Rüyada sanatçıyla ilişkiye girmek

Rüyada sanatçıyla ilişkiye girmek

Rüyada sanatçıyla ilişkiye girmek maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına alamettir.

Rüyada sanatçıyla ilişkiye girmek gördüyseniz

  • Hamle yapacak şansa sahipsiniz.
  • Size söz verilmiş olsa da bazı bilgilere ulaşmanız henüz mümkün olmayabilir.

Rüyada erkek sanatçıyla ilişkiye girmek yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments