Rüya Tabirleri / sanatçı rüyaları / Rüyada sanatçının şarkı söylediğini görmek

Rüyada sanatçının şarkı söylediğini görmek

Rüyada sanatçının şarkı söylediğini görmek manevi anlamda çok yol katedileceğine, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sanatçının şarkı söylediğini gördüyseniz

  • Konu her ne olursa olsun elinizden geleni yapmanızda fayda var.
  • Karşınıza çıkabilecek yeni imkanlarla duygusal ilişkilerinizi bile kısa zamanda yenilemeniz mümkündür.

Rüya tabir edenlere göre rüyada ünlü sanatçıyla şarkı söylemek işlerinde yeni bir sayfa açacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada ölen sanatçıyla şarkı söylemek rüya sahibi için hayırlı ve uğurlu gelecek girişimlerde bulunacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada sanatçıyla şarkı söylemek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, rakiplerini mağlup edeceğine, hayırlı bir karar verileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada erkek sanatçının şarkı söylemesi kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının yarıda kalacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Funda Kırsakal

Rüyamda ünlü bir erkek sanatçının.duygusal bir şarkısını uduyla çalıp söylediğini gördüm.

Elif

Merhaba, ruyamda bı sanatçının şarkı söylediğini görüyordum şarkısını bitirdikten sonra o sanatçıyı ilk ben alkışladım daha sonra bir kaç kere gelip bana seslendi birşeyler dedi ruyamin geri kalanını hatırlamıyorum