Rüya Tabirleri / salatalık rüyaları / Rüyada salatalık tarlası görmek

Rüyada salatalık tarlası görmek

Rüyada salatalık tarlası görmek çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine delalettir.

Rüyada salatalık tarlası gördüyseniz

  • Hukuksal bir konuda şahitlik gereği ortaya çıkabilir veya size danışabilirler.
  • Bazı konularda neler olup bittiğini anlatmama ya da bazı konularda bilgi vermeme konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada salatalık tarlası sulamak bir bebek sahibi olunacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine tabir olunur.

Rüyada taze salatalık tarlası görülmesi çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına alamettir.

Rüyada domates salatalık tarlası görmek alınganlıkların hasıl olacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, maddi anlamda zayıflayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada salatalık tarlasında olmak rüya sahibi için az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, ekmeğin ve paranın da artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil salatalık tarlası görüldüyse sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, rüya sahibinin gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine, içine fesat düşeceğine tabir olunur.

Rüyada salatalık tarlasına girmek rüyayı gören için yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada salatalık tarlasında gezmek rüya sahibi kişi için rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına ve bu sayede de huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments