Rüya Tabirleri / karanfil rüyaları / Rüyada saksıda karanfil görmek

Rüyada saksıda karanfil görmek

Rüyada saksıda karanfil görmek zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, geçmişi unutup geleceğine, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine ve eline geçen parada da artışlar yaşanacağına, bir sıkıntısı olduğunda pek çok kişiyi yanında bulacağına, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saksıda karanfil gördüyseniz

  • İş arkadaşlarınız değişebilir.
  • Birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir.

Rüyada saksıda karanfil çiçeği görüldüğünde maddi olanakların artacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hanenizde bolluk olacağına, onlar adına aç insanları doyuracağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments