Rüya Tabirleri / erkek rüyaları / Rüyada sakat erkek görmek

Rüyada sakat erkek görmek

Rüyada sakat erkek görmek hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sakat erkek gördüyseniz

  • Bazı konularda anlama zorluğu çekmeniz olasıdır.
  • Size verebilecekleri zarar fazla değildir.

Rüyada sakat erkek bebek görülmesi çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments