Rüya Tabirleri / rütbe rüyaları / Rüyada rütbe görmek

Rüyada rütbe görmek

Rüyada rütbe görmek ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, her zaman şükür içinde olacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, güzel sözler işiteceğine, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada rütbe gördüyseniz

  • Arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada rütbe sahibi olmak emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, patron koltuğuna yükseleceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada rütbeli biriyle konuşmak sorunların büyük darbeler vuracağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine, evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada rütbesinin yükseldiğini görüldüyse aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, ihanet dolu bir işe girileceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine tabir olunur.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada rütbeli kıyafet giymek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada omuzda rütbe görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, işini layığı ile yerine getireceğine delalettir.

Rüyada rütbeli kişiler görüldüyse büyük bir yenilgi alacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada rütbeli biriyle evlenmek sorunların günden güne daha da artacağına, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada rütbe taktığını görülmesi yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, eksiği kendinde bulacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada rütbeli elbise giymek dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, hayırlı haberler duyacağına, malının ve parasının ziyan olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada rütbe yükselmesi gülen yüzünün hiç solmayacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada yıldızlı rütbe görmek aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, kötü olayların meydana geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada rütbe sahibi birini görülmesi azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabircilerine göre rüyada rütbe takmak arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada rütbeli insanlar görmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada birinin rütbe aldığını görüldüğünde kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, sıkıntılara neden olacağına, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çok sayıda rütbeli asker görülmesi karşısına çıkan bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine tabir olunur.

Rüyada rütbe alındıysa maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, rahat bir hayatın kapısının açılacağına yorumlanır.

Rüyada rütbe düşmesi rüya sahibi için aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çok rütbeli asker görmek işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve doğru adımların atılması sayesinde hayırlı bir işin başına patron olunacağına, ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine yorumlanır.

Rüyada kendini rütbeli olarak görmek fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına rivayet eder.

Rüyada rütbeli asker olmak tank kullanmak rüyayı gören için moral olarak çökecek olan kişinin ailesi ile arasında da maddi konularda sevimsiz tartışmalar çıkacağına, kazancının epey düşeceğine, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada rütbe sökülmesi kalbinin küt küt edeceğine, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, karşı cinsten olan kişilerden gördüğü ilginin de her geçen gün büyüyeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada rütbe takıldığını görüldüyse gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine alamet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada rütbeli üniforma giymek maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada rütbeli olmak çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, zor durumda kalacağına, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, büyük bir yükten kurtulacağına, iş hayatında sözü geçen biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rütbeli jandarma görmek başını borçlardan kaldıramayacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına, yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına delalet eder.

Rüyada rütbeli adam görmek çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, daha fazla başarı kazanılacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, aşkının da kalıcı olacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments