Rüya Tabirleri / Rüyada röportaj görmek

Rüyada röportaj görmek

Rüyada röportaj görmek hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, kudret ve destek olacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada röportaj gördüyseniz

  • Size sunulan yeni plan veya öneriler sizin yaptıklarınızdan daha fazla işe yarayabilir ya da karışık bir sorunu çözmenizi sağlayabilecek yakınlarınız olabilir.
  • Doğru tavır her şeyi mümkün kılabilir.

Rüyada ünlü biriyle röportaj yapılması işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada röportaj yaptığını görüldüğünde kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, kazancının iki kat artacağına alamet etmektedir.

Rüyada röportaj verdiğini görülmesi işlerini kısa zamanda büyüteceğine, işlerden hayır gelmeyeceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada röportaj yapılması kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, çok hayır duası alacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada röportaj vermek mutlu ve huzurlu olacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments