Rüya Tabirleri / Rüyada resul görmek

Rüyada resul görmek

Rüyada resul görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, variyetinin her geçen gün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada resul gördüyseniz

  • Evinizi, yaşam tarzınızı veya yaşadığınız yeri ilgilendiren farklı planlar yapabilirsiniz.
  • Çok eski bir dosttan sevindirici bir haber alacaksınız.

Rüyada resulü ekremi görmek ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, rızık eksikliği yaşayacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada resul ismi görüldüğünde yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, mutsuz ve moralsiz olacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments