Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada renkli saat görmek

Rüyada renkli saat görmek

Rüyada renkli saat görmek borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, planların boşa gideceğine, güzel bir iş fırsatına, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada renkli saat gördüyseniz

  • Duygusal nedenlerle yanlış adımlar atabilirsiniz.
  • Bazı konularda harekete geçmek için sabırsızlanıyorsunuz.

Rüyada turuncu renk saat görüldüyse ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, sağlık sorunlarından kurtulmaya alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı renk saat görüldüyse mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mavi renk saat görülmesi çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, alim insanlardan sayılacağına, beddua ve ah alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı renk saat görülmesi dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, büyük başarılar kazanacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, gayrimenkul işine girileceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada pembe renk saat görüldüğünde karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, kendisini çaresiz hissedeceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına delalettir.

Rüyada mor renk saat görülmesi onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, daha iyi yerlere geleceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, dualarının kabul olacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments