Rüya Tabirleri / çalar rüyaları / Rüyada çalar saat görmek

Rüyada çalar saat görmek

Rüyada çalar saat görmek maddi kriz yaşanacağına, borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, sıkıntılara neden olacağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çalar saat gördüyseniz

  • Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konular maddi manevi yorucu gelişmeler yaşanabilir.
  • Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız daha iyi olabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada çalar saat kurmak daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, bir miktar para kaybedeceğine ve üzüntü yaşayacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada çalar saat hediye alınması makamının ve itibarının yükseleceğine, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çalar saat alınması kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına yorulur.

Rüyada çalar saat bulmak rüya sahibi kişi için her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, şansının ve kısmetinin kapanacağına delalettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada çalar saat çalması parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, gam ve keder çekmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada çalar saat satın almak ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski çalar saat görmek yapılan hataların çok zarar getireceğine, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine tabir olunur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments