Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada renkli kelebek görmek

Rüyada renkli kelebek görmek

Rüyada renkli kelebek görmek bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, önemli bir makama terfi alacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, mevcut ilişkilerinin tartışmalar nedeniyle sarsılacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada renkli kelebek gördüyseniz

  • Mesleki açıdan gelişmeniz, daha fazla saygınlık kazanmanız olasıdır.
  • Maddi durumunuzda değişiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada mor renk kelebek görüldüğünde insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, insanlarla iç içe olacağına, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, kötü günler geçireceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada renkli kelebek öldürmek yaşadığı zorlukların son bulacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, tatsız haberlerin alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada renkli kelebek yakalamak evlatlarının hayrını göreceğine, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, kendini her konuda geliştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada altın renkli kelebek görülmesi düşmanlarından kurtulduktan sonra iş hayatında çok büyük atılımlar yapacağına, tüm sorunlarının biteceğine, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına alamettir.

Rüyada gümüş renkli kelebek görmek anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, prestij kaybı yaşayacağına, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada renkli kelebek konması her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, yakın bir zaman içinde kendisini daha kötü durumlarda bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments