Rüya Tabirleri / ölü rüyaları / Rüyada ölü kelebek görmek

Rüyada ölü kelebek görmek

Rüyada ölü kelebek görmek aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına işarettir.

Rüyada ölü kelebek gördüyseniz

  • Arkadaşlarınız veya meslektaşlarınızla ilişkilerinizde daha fazla sorumluluk almak veya karışıklık yaşamak istemiyorsanız olası tartışmalardan kaçınmalısınız.
  • Zamanı doğru kullanamamak sorun yaratabilir.

Rüyada suda ölü kelebek görülmesi sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, itibarını geri kazanacağına, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, malından ve parasından olacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments