Rüya Tabirleri / kavanoz rüyaları / Rüyada reçel kavanozu görmek

Rüyada reçel kavanozu görmek

Rüyada reçel kavanozu görmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına delalettir.

Rüyada reçel kavanozu gördüyseniz

  • Aile büyüklerinizden size gelebilecek olan bir teklif var.
  • Kafanızdan geçenleri açıkça söyleyebilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada reçel kavanozu kırmak maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, güçten ve takatten düşeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments