Rüya Tabirleri / rakı rüyaları / Rüyada rakı görmek

Rüyada rakı görmek

Rüyada rakı görmek hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, parasını dikkatli harcayacağına, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına, çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına delalettir.

Rüyada rakı gördüyseniz

  • Kıskanç kişilerin tepkilerinin veya tavırlarının sizi yapmanız veya ilerlemeniz gereken alanda alıkoymasına izin vermemelisiniz.
  • Aşırı tepkiler vermeniz imajınıza zarar verebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada rakı görmek içmek güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada rakı taşımak bolluk ve berekete kavuşacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada rakı içip ağlamak aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, büyük başarılar kazanacağına, hiçbir eksiğinin olmadığı gibi kendisinin her şeyin en çoğuna sahip olacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada rakı içip pişman olmak hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, kurulu düzenin bozulacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, etrafındakiler tarafından kutlanacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada ailecek rakı içmek rüya sahibi kişi için rahat bir hayat süreceğine, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, kederden ve stresten kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada rakı vermek rüyayı gören için verilen emeğin boşa gideceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, işlerin rast gideceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada oruçlu iken rakı içmek ağzının tadının bozulacağına, alım gücünün artacağına, eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine delalettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada rakı kokmak sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumcularına göre rüyada denizde rakı içmek hane halkı ile tartışma yaşayacağına, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına, aile içinden birinin gurbete çıkmasına, zorlukların ve sorunların aşılacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada rakı aldığını görüldüğünde rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, başarılı adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada rakı koklamak zahmeti işlerin kolaylaşacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına yorumlanır.

Rüyada rakı içki içmek rüyayı gören için refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini de fakirliğe ve yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, ne yapacağını şaşıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada rakı almaya gitmek hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada rakı satın alındığında sağlığından ve ağız tadından olacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına alamettir.

Rüyada rakıyı yere dökmek rüyayı gören kişi için kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine alamet eder.

Rüyada bakkaldan rakı alındıysa ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, büyük atılımlar yaparak epey kazanç getirecek çalışmalar ortaya koyacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, umutlarının boşa çıkmayacağına, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada rakı ikram etmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, aşkının da kalıcı olacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada bir bardak rakı içmek rüya sahibi kişi için yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, kazancının da azalacağına, geçim derdinin kalmayacağına alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada rakı ve ayran içmek ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine yorulur.

Rüyada az rakı içmek sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, iş hayatında iniş yaşanacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına rivayet eder.

Rüyada hamileyken rakı içmek rüya sahibi kişi için yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına, maddi zararın büyük olacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada rakı kokusu alınması hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına tabir olunur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sahte rakı içmek yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, isteklerinin yerine geleceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada rakı ve şarap görüldüğünde dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada camide rakı içmek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, maddi zarar edeceğine, ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, geniş bir rızka kavuşacağına, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada rakı istemek yokluk ve fakirlik içinde olacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, kişinin başına kötü bir olay geleceğine işarettir.

Rüyada rakı hediye almak yakaladığı bu şansın garanti olacağına, artık çok daha huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada bir erkekle rakı içmek rüyayı gören kişi için dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada rakıyı sek içmek almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, karlı işler yaparak gelirini arttırmayı başaracağına, hasta ise şifa bulacağına alamettir.

Rüyada rakı dökmek kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, iş hayatında terfi alınacağına, hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tanıdık birinin rakı içtiğini görülmesi sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada birinin elinde rakı görüldüyse yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok aranan ve dikkat çeken bir kişi olacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, en doğru şekilde öğreneceğine rivayet eder.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sıcak rakı içmek kendisini kurtuluşa götüreceğine, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, bir sebeple aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada aile ile rakı içmek iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, iş hayatınızda kayıplar yaşayacağınıza ve evinizdeki rızkın azalacağına, herkesi doğru yola çağıracağına ve dünya hayatı ile ilgili herşeyden vazgeçeceğine, kişinin alım gücünün yükseleceğine, tutumlu bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada dolapta rakı görüldüyse mutlu olmanın yollarını bulacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, daha fazla başarı kazanılacağına, çok uğraş vereceğine tabir olunur.

Rüyada istemeden rakı içmek yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada rakı tükürmek rüyayı gören için büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, tüm keyfinin kaçacağına, saygın biri haline geleceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına yorumlanır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada susuz rakı içmek bekârlığına da veda edeceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine, huzur ve saadet bulacağına rivayet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada mezarlıkta rakı içmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, yaşadığı sorunların teker teker çözüleceğine ve yaptığı işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, bol kazançlı günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş biriyle rakı içmek başına bazı musibetlerin geleceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, daha düşük bir kar sağladığı için borçlu duruma düşeceğine ve yine içinde bulunduğu sıkıntıdan kurtulamayacağına, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına tabir olunur.

Rüya tabir edenlere göre rüyada rakıya ekmek banmak dost ve akrabaların şaşırtılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, böylece yeni bir hayata adım atılacağına yorumlanır.

Rüyada bir duble rakı içmek rüya sahibi kişi için çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, zor durumlara düşüleceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına işarettir.

Rüya alimlerine göre rüyada rakı içip dökmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, kazancının helal para olacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına delalet etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada rakı hazırlamak yanlış adımlar atacağına, edindiği deneyimi gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, hayırlı işlerde yer alacağına yorulur.

Rüyada eşinin rakı içtiğini görülmesi dilediği gibi harcama yapacağına, çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sütlü rakı içmek rüyayı gören için sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına rivayet eder.

Rüyada rakı saklamak hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rakı koymak rüyayı gören kişi için aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre rüyada rakı satmak birçok yeni bağlantı kurulacağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments