Rüya Tabirleri / mandalina rüyaları / Rüyada portakal mandalina görmek

Rüyada portakal mandalina görmek

Rüyada portakal mandalina görmek kazancın günden güne daha da arttırılacağına, uykusuz geceler yaşayacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine ve elde edilen kazancın daha iyi ve daha hayırlı işler için kullanılacağına delalet eder.

Rüyada portakal mandalina gördüyseniz

  • Herkes normalden biraz daha alıngan davranıyor olabilir.
  • Zor zamanlarda dahi hareket edebilecek yeteneğiniz var.

Rüyada portakal mandalina toplamak içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına yorulur.

Rüyada portakal mandalina yemek rüyayı gören için zarar ettiği işleri kara geçireceğine, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, hayırlı bir yuva kurulacağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine yorulur.

Rüyada portakal mandalina sıkmak kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada portakal mandalina alınması sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, daha sonra yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, mutlu bir evliliğe, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments