Rüya Tabirleri / poğaça rüyaları / Rüyada poğaça simit yemek

Rüyada poğaça simit yemek

Rüyada poğaça simit yemek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, daha sonra işlerin açılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına yorumlanır.

Rüyada poğaça simit yemek gördüyseniz

  • Bir alım için bir dosta arkanızı dönüyorsunuz.
  • Sanatla ilgili olaylar ilginizi çekebilir.

Rüyada poğaça simit alındığında zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, yeni bir başlangıç yapmaya, işlerden hayır gelmeyeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments