Rüya Tabirleri / kapı rüyaları / Rüyada plastik kapı görmek

Rüyada plastik kapı görmek

Rüyada plastik kapı görmek gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada plastik kapı gördüyseniz

  • Sizi zayıflatmak veya tuzağa düşürmek isteyen kişilerin kurgularına karşı hazırlıklı olun.
  • Çevrenizdeki kişiler gayretlerinizi saygıyla karşılıyor.

Rüyada beyaz plastik kapı görüldüyse bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments