Ana sayfa » Piton rüyaları » Rüyada piton yılan görmek

Rüyada piton yılan görmek

Rüyada piton yılan görmek iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada piton yılan gördüyseniz

  • Çevre değişikliği veya belli alanlarda büyüme genişleme fırsatını kaçırmamalısınız.
  • Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada piton yılanından korkmak yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah piton yılanı görmek çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada suda piton yılanı görmek büyük aksilikler yaşayacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına alamet eder.

Rüyada piton yılanı sokması rüyayı gören için bol nimete kavuşacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada piton yılanı yemek çirkin bir iş yapmaya, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada piton yılanından kaçmak yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyada piton yılanı sevmek rüyayı gören için eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, ailesi ile mutlu olacağına, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, dayanışmanın ve düzenin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi piton yılanı görüldüyse başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil piton yılan görmek kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine alamettir.

Rüyada ölmüş piton yılanı görüldüğünde her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki piton yılanı görüldüyse iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına, neşesini ve moralini kaybedeceğine, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, kendini uzun uzun tenkit edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre rüyada piton yılanının insanı yutması sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına delalettir.

Rüya tabirlerine göre rüyada piton yılanı yakalamak geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine yorumlanır.

Rüyada dev piton yılanı görülmesi mutlulukların yarım kalacağına, hayatın düzene gireceğine, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü piton yılanı görülmesi bazı sorunların başgöstereceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada uyuyan piton yılanı görüldüğünde yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, ticaretten yana hayal kırıklığı yaşayacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, elinize toplu miktarda para geçeceğine, kişinin elindekilerinden de olacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada piton yılanı kovalamak çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, çok güzel günler geçireceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada piton yılanı saldırması büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, daha fazla gelire kavuşacağına, gireceği işlerden zarar ederek çıkacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada piton yılanı ısırması isteklerine ve arzularına kavuşacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada piton yılanına dokunmak bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, ortalığın güllük gülistanlık olacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada piton yılanı kesmek bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, yolunda huzurla devam edeceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada piton yılanı beslemek rüyayı gören için hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına alamet eder.

Rüya tabirlerine göre rüyada piton yılanı öldürmek birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, adından konuşulur olacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Funda

Merhabalar,
Rüyamda hoşlanmadığım ve yıllardır görüşmediğim bir kadın akrabamin evinde oluyorum ve evinin odasının birinden siyah piton yılanı çıkıyor süzülerek hareket ediyor korkup yılandan kaçıyorum yılan beni görmedi.O esnada yine akrabamin evinde ama o evde yaşamayan başka hoşlanmadığım ve görüşmediğim bir kadın akrabami görüyorum onu yılanı izlerken görüyorum ortada. Kendisine napiyorsun sen madem bu evde yılan olduğunu biliyorsun neden söylemedin diyip evden çıkıyorum.

Semra

Merhaba rüyamda kızım ve eşimle açık havada bir yerdeyiz gülüp eğleniyoruz orada bir piton yılanı var. Başta hiçbir şey yapmıyor. Fakat sonra bir anda atlayıp sağ kolumu bilegimin biraz yukarısından ısırıyor. Canımın çok yandığını hissettim ve eşime dönüp ne bakıyorsun al şu yılanı kolumdan al hadi diye kızıyorum. Ama eşim yılana tam uzanırken uyandım. Çok korktum sıçrayarak uyandım ve uyandığımda yılanın ısırdığı yeri elimle tutuyordum.

Vidadi

Merhaba,

Ruyada koydeki evimizin on kapisindan disari cikan buyuk bir yilan(piton gibi) goruyorum. Ben evin kapisindan disari cikiyorum bu arada ve Yilan fobim oldugu icin annemi sesliyorum. Bagiriyoruz falan ve yilan da sesten etkilenerek kacmaya basliyor, anneannem de ceketiyle yilana vurub kovmaya calisiyor, kimse oldurmeye curet edemiyor ve yilan surunerek evin duvarindaki borudan evin altina giriyor(amma gercekde evin duvarinda o boru yok)

Rıdvan Yucel

Ailemle işlek bir caddede akşam üzeri eve geliyorduk sarı beyaz renkli büyük piton üzerimize geliyordu araçlar seyir halindeyken rüyada bunları gördüm hocam beni aydınlatir misin

Scroll to Top