Rüya Tabirleri / arı rüyaları / Rüyada petekte arı görmek

Rüyada petekte arı görmek

Rüyada petekte arı görmek yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bir sebeple bu kişiye yardım edip içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulması için büyük bir destek vereceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, çok hatalı çalışmalara gireceğine, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına inanılır.

Rüyada petekte arı gördüyseniz

  • Herkes açıklamalar yapmaya açık olmayabilir, belli konular açarken veya isteklerde bulunurken söylediklerimi dikkate almanızda fayda var.
  • Yaratıcılığınızı konuşturmalısınız.

Rüyada bal petek arı görüldüyse ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments