Rüya Tabirleri / içeri rüyaları / Rüyada pencereden içeri su girmesi

Rüyada pencereden içeri su girmesi

Rüyada duvardan içeri su girmesi rüyayı gören için hayata karşı cesaretini kıracağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına ve iş dünyasında geriye düşeceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada balkondan içeri su girmesi ağlayacağına ve dertleneceğine, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments