Rüya Tabirleri / pembe rüyaları / Rüyada pembe taş görmek

Rüyada pembe taş görmek

Rüyada pembe taş görmek verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe taş gördüyseniz

  • İş hayatınızda da yaptıklarınızın sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.
  • Aradığınız çözüm mücedele verdiğiniz yönde değil bambaşka bir kanalda olabilir.

Rüyada pembe taşlı bileklik görülmesi aile huzurunu sağlamak için daha çok çaba sarf edeceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine inanılmaktadır.

Rüyada pembe taş toplamak onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına işaret eder.

Rüyada pembe taşlı ayakkabı görüldüğünde sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pembe taşlı yüzük görüldüyse güzel bir haber almaya, aşk yaşamınızda fazla rahat davrandığınıza, adının hiç yok yere lekeleneceğine, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments