Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada ağzında taş görmek

Rüyada ağzında taş görmek

Spread the love

Rüyada ağzında taş görmek daha geniş bir rızık elde edeceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, evine haciz geleceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağzında taş gördüyseniz

  • Bazı kişilerin yeteneklerini idealize etmeden önce, gerçek potansiyellerine göre değerlendirmenizde fayda var.
  • Belli konularda sorun çıkartmamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada ağzında taş olması rüyayı gören için düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ağzından taş dökülmesi çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, takdir toplayacağı ve rütbe alacağı işler yapacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzından taş gelmesi büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, rüya sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzından taş kusmak hayatın belli bir düzene oturacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre rüyada ağzına taş dolması hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, saygının ve iletişimin bozulacağına, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına alamettir.

Rüya tabircilerine göre rüyada ağzından taş tükürmek amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağzından taş çıkması rüya sahibi kişi için işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağzından taş çıktığını görmek yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, yeniden can bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağzında taş çiğnemek rüyayı gören için rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına delalet ettiğine inanılır.

2 yorumlar

  1. Merhaba ruyada on üst dişimden itibaren bütün dişlerim dökülüyor üst dişler bittikten sonra ağzımda beyaz buyuk taşlar çıkıyor sonra alt dişlerim dökülüyor yine büyük beyaz taşlar cikiyor kendi kendime dişlerim çok sağlıklı bu taşlar kırdı herhalde diyorum ve ağzımda hiç dış kalmıyor sadece dis damaklarimi görüyorum ama ne kan var ne yara olsun yaptırırız diyorum öyle uyandım. Şimdiden teşekkürler yorumunuz icin🌹

    • Değerli Ziyaretçim,
      Görülen rüya yardıma, evliliğe ve hayata işarettir. Rüya tabirine göre sıkıntı çektiği konularda sevdiği kişilerden yardım alarak işlerini yoluna sokacağına; birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına; hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.