Rüya Tabirleri / kar rüyaları / Rüyada pembe kar görmek

Rüyada pembe kar görmek

Rüyada pembe kar görmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına, belki de hayatının aşkını bulacağına inanılır.

Rüyada pembe kar gördüyseniz

  • Bazı kişilerin planlarını bozacak olsanız bile hız kesmekte zorlanabilirsiniz.
  • Ya da sizin şikayetleriniz insanların size güvenini azaltabilir.

Rüyada pembe kar yağması rüya sahibi kişi için büyük bir kazanç elde edileceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, alim ve bilge insan olacağına yorulmaktadır.

Rüyada pembe kar yemek kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments